Chcete vidět sexy Kubelkovou v plavkách? Prozradíme vám kde!

Zima je úspěšně téměř za námi a nyní většinu z nás čeká zhubnout do plavek a těšit se na druhou várku roční pohody, dovolenou někde v cizině, nejlépe v teplých krajích u moře. Sexy moderátorka Iva Kubelková, sice do plavek hubnout nemusí, protože postavu má úžasnou celý rok, ale dovolenou už plánuje. Tentokrát se moderátorka opět vydá do svého milovaného Řecka, konkrétně pod horu Olymp, které si celá její rodina zamilovala.

2 legendarni fotografie u vodopadu DSC_0276
„Tohle místo pod Olympem jsem objevila díky seriálu v televizi. Několik českých hereček dostalo pozvání, aby strávily krásný, prodloužený víkend na olympské riviéře. Parádně jsme si to tehdy užily a od té doby pod Olymp jezdím pravidelně,“ poodkryla Iva svoji první návštěvu tohoto magického místa. Řecko a převážně Olymp má v sobě velmi silnou energii, je to místo, které má velkou historii a krásnou atmosféru, velké množství vodopádů a rozlehlých lesů.

4 na plazi 19
Pro Ivu Kubelkovou je největším zážitkem úsměv a radost jejích dětí, s kterými v Řecku už zažila hodně krásných chvil, například koupaní v již zmiňovaných vodopádech, návštěvu mystické jeskyně boha Dionýsa či procházky kolem divokých řek v místních lesích a v neposlední řadě koupání v moři. „Moji rádkyní přes Řecko, se stala Sotira. Je to původem Řekyně, takže zná tuto oblast dokonale. Její cestovní kancelář vozí turisty na tyto krásná místa už šestadvacet let. Lepšího rádce bych nenašla,“ pochvalovala si moderátorka majitelku cestovní kanceláře Iríny Tours Sotiru Koreckou Margaritopulu, která se stará, aby během dovolené o ní a její blízké bylo postaráno, co nejlépe.

7na trhu je se Sotirou veselo DSC_9776
Řecko je skutečně překrásným jižním státem na Balkáně, kam Češi velice rádi cestují. Iva Kubelková si ve svém přeplněném diáři udělá čas i čtrnáct dní, aby si mohla užívat atmosféru tohoto krásného prostředí. Dokonce nedaleko jejího hotelu, asi dvacet minut autem, Iva objevila aquapark, kde s dětmi prožila několik dní na tobogánech: „Tato dovolená je pro mě ideální kombinací aktivní i odpočinkové dovolené, což od naplnění svého volného času očekávám,“ rozplývala se kráska nad svým volnem.

1 Iva Kubelkova a kamaradka Sotira Korecka Margaritopulu ok
Nesmíme zapomenout také na skvělé řecké jídlo, Ivy oblíbené ryby, chobotnice, pečený lilek nebo řecké fazole, které dodává Řecku na dokonalosti. Velkým zážitkem jsou také místní památky, které mají bohatou historii a specifické kouzlo. „ Nám s manželem se moc líbily kláštery v Meteoře,“ doporučila Kubelková místo, které se nachází na vrcholcích slepencových skal v oblasti Thesálie. „Pravidelně také navštěvujeme Olymp, před pár lety jsme si ho s partnerem také vyšlápli a byl to obrovský zážitek. S dětmi se na tento výšlap chystáme i letos,“ dodala Iva.
Vypadá to, že Řecko je ideální dovolenou, která se nešplhá do závratných cenových výšin a přitom je díky správným lidem na té nejlepší úrovni. Procházky v příjemném a zdravém klima, památky, delikátní jídlo, úžasné moře a mnoho dalších aktivit. Staňte se Bohy své dovolené, jako se to podařilo Ivě Kubelkové a její rodině.

Foto: CK Iríny Tours, archív Ivy Kubelkové