Chantal Poullain dělá kapitánské zkoušky a bude bydlet na Vltavě!

Moderátor Jan Kraus přivítal ve své populární televizní show svou kolegyni a přítelkyni Chantal Poullain. „Já o tobě dost čtu a nevím, co je a co není pravda… Nedávno jsem četl, že k životu potřebuješ lásku. Jak to teď je?,“ ptal se moderátor. „Zatím poušť,“ vysvětlila mu Chantal. A taky mu řekla, že »zem ji sere« a že by chtěla žít na vodě.


„Připravuji se, budu mít kapitánské zkoušky. Nejdřív budu bydlet na Vltavě – a když budu chtít, tak popojedu dál. Třeba do Francie,“ dodala. Jan Kraus namítl, že do Francie se Chantal po vodě nedostane. „Ale dostanu, ale je to dlouhá cesta,“ vysvětlila. Vyprávěla o tom, že její bratr vyplul svého času z Marseille na plachetnici, kterou Chantal pojmenovala svou roztomilou češtinou jako »plachatici«, a až za rok se vrátil. Moderátor podotkl, že na to musí mít peníze. „Šetřil – a moc to nestojí. Jíš ryby a jedeš na vítr,“ objasnila mu Chantal a dodala, že jí čím dál více chybí moře, protože se narodila u moře.
Jan Kraus s herečkou probral i kalendář, který Chantal se známými osobnostmi nafotila pro svou nadaci Archa Chantal. Prozradila, že v kalendáři pózoval také Jan Kraus: „Jako čučňák,“ rozesmála Chantal diváky. Zavzpomínal také na to, když s Chantal zkoušel divadelní představení a ona měla říct: „Ty paroháči,“ a řekla místo toho: „Ty pahoráči“. Moderátor Jan Kraus podotkl, že navzdory své češtině je už dlouho součástí české kultury, když Šaška a královnu hráli s Bolkem více než patnáct let. „Já jsem kvůli řeči »ta blbá« všude, protože když přijedu do Francie a hraju tam, tak mi Francouzi říkají, že mluvím špatně francouzsky,“ dodala Chantal se smíchem.


Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání herečka Chantal Poullain, ministr školství Josef Dobeš a jeden z nejmladších milionářů v Čechách Jakub Rož. Kde bude Chantal bydlet? Jaké typy vězňů sedí v české vládě? Co se cení v podnikání? Premiéru dalšího dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 20. ledna ve 22.10 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima / Dagmar Hájková