Česká republika má nového prezidenta! Stal se jím PreziDyk

Během prvních deseti minut po otevření volebních místností bylo jasno. Prezidentem České republiky byl ještě před vyhodnocením prvního kola přímé volby ustaven Vojta Dyk! Díky jeho nesporným kvalitám byl přímo zvolen do čela státu, a tak bude mít naše republika konečně hlavu pomazanou.


„Proč být stále nespokojený s někým jiným? Raději budu panovat sám. Ušetřím si spoustu starostí s nadáváním na druhé. Poddaní těšte se! Nastává diktatura lásky, pravdy a zpěvu…“ vzkazuje radostně nově zvolený PreziDyk.
Zkrátka je rozhodnuto a není třeba už voleb. Nikdo vlastně neví, jak se to stalo, ale je to prostě tak. Jediný možný vládce tohoto státu je PreziDyk. Slavme den, kdy započíná nova éra lásky, míru a jódlového zpívání na mezinárodních cestách našeho PreziDyka.


Prezident již učinil první kroky ve svém novém úřadu a jmenoval do své suity nejbližších spolupracovníků a rádců členy kapely Nightwork. Vedle Jana Maxiána, Františka Soukupa, Ondřeje Sluky a Jakuba Antla spoléhá nová hlava státu ještě na Jakuba Turbo Prachaře, který se mezi prvními k radostné zprávě vyjádřil: „Já jako jediný inteligentní poradce PreziDyka musím říci, že není úplně chytrý a jeho rozhodnutí jsou často nesmyslná. Ale co se dá dělat, je to prezident… Snad jen na uklidněnou mohu říci, že má rád fotbal.“


Blízcí spolupracovníci si pochvalují, že konečně nebyl zvolen kandidát kvůli vzhledu. Do úřadu nastoupí člověk, který sice není fyzicky tak atraktivní, ale je plný morálních hodnot, zásad a upřímných slov. Je to nadpozemská bytost s nedozírně přítulnou povahou. Že se to zdá celé neuvěřitelné se svěřil i František Soukup, ale vzápětí vše objasnil: „Vojta Dyk investoval všechny peníze z nejmenované reklamy na mobilního operátora do úplatku a zdařilo se mu vyhrát, ale nikomu to prosím neříkejte, je to asi tajné…“ Národe český, připrav se, budeš jej milovati!

Podrobnosti z Hradu přinese pravidelný seriál Lokal PreziDyk. Na nultý díl se můžete podívat zde:

Copyright: Estrada s.r.o. a InOut Studio s.r.o