Bývalý parťák Nicol Lenertové: Dnes je showbyznys hlavně o penězích! Přibylo podrazů, pomluv a intrik

Zpěvák Leoš Petrů nedávno oslavil abrahámoviny. Nadělil si k nim novou písničku Jen tak světem si plout. Nyní natáčí italský duet s Michaelou Linkovou a také si snaží užívat prázdnin a léta. Má nějaký nesplněný ať již profesní nebo soukromý sen?

krabicka DSC_0127 placka cd zakon jungle new

„Nesplněný snad ani ne, těch splněných mám několik. A to doslova: před lety se mi velice líbila píseň z italského filmu Cindy a moc jsem si přál nazpívat ji v češtině. Oslovil jsem moji výtečnou kolegyni, muzikálovou zpěvačku Magdu Malou a tak vznikl náš společný duet Sen. Magda pak píseň zařadila i na své album, na kterém jsem se dramaturgicky podílel. Splněným snem byla taky spolupráce s předními dámami českého divadla a filmu na mém projektu Blízká setkání, ve kterém se vedle paní Jiřiny Bohdalové objevily ještě Helena Růžičková, Milena Dvorská a Marta Vančurová. Nemohu zapomenout také na herečku Naďu Konvalinkovou, se kterou jsme nazpívali duet, který nám složil Michal David. Úžasné bylo i mé setkání s naší přední country zpěvačkou Milenou Soukupovou. Naše hitovka Kdyby nám vládli andělé zvítězila i v oblíbené rozhlasové Country hitparádě. A soukromý sen? Možná se do třetice plavit na obrovské zaoceánské lodi a obeplout Japonsko, Malajzii, Jižní Koreu a Čínu,“ plánuje si Leoš.

NewTrio-1-01--FB9U1167

Zároveň přiznává, že český showbyznys je kapitola sama pro sebe. Jak by vůbec popsal český showbyznys a vztahy v něm? „Řekl bych, že dřív se k sobě lidé chovali mnohem líp. Fungovalo víc přátelství a všichni si vzájemně nezištně pomáhali. Dnes je to hlavně o penězích, o závisti, přibylo podrazů, pomluv a intrik – prostě taková džungle. Někde jsem četl, že štěstí je něco, co ti lidé nikdy neodpustí. Něco na tom určitě je,“ dodal Leoš Petrů, který zpíval s Nicol Lenertovou a Robertem N. ve formaci NewTrio. A právě dvě písně NewTria nyní vyšly na unikátní vinylové LP desce Roberta N. Hej, pane diskžokej.

VT22012

Ukázku z nové písničky Leoše Petrů si můžete poslechnout zde:

 

 https://www.supraphonline.cz/album/318140-jen-tak-svetem-si-plout?trackId=3637060

 

Ukázku z duetu Leoše Petrů s Aťkou Janouškovou si můžete poslechnout zde:

 

 https://www.supraphonline.cz/album/110077-vstavej?trackId=1353048

 LP Robert N. 2017

 Leoš Petrů zpívá s formací NewTrio i na nové vinylové LP desce:

 

 http://www.gastro-expres.cz/vinylove-desky/robert-n–hej–pane-diskzokej/

 

Foto: Archiv Leoše Petrů, MG Music, Supraphon