Braňo Polák opět nahý! A Ruda z Ostravy se také přidal…

Málokdo řeší nahotu tak, jako právě herci. Díky rolím jsou totiž často nuceni poodhalit různé části svého těla: ,,Já s nahotou problém nemám,“ ukazuje Braňo Polák své svalnaté tělo a dodavá: ,,Myslím ale, že nahota by měla být účelová, jinak je z toho prostě trapas.“


Podobný názor má Michal Kavalčík neboli Ruda z Ostravy, který – jak sám říká se už svlékal kvůli roli stokrát. Na nově otevřených thajských masažích v Erpet golf centru v Praze 5 se tak veřejně neodhalil poprvé. To Ondřej Ruml si první premiéru nahoty odbyl poprvé v muzikálu Hamlet. ,,Hraju tam hlavní roli, takže když jsem svlečenej, kouká na mě celé divadlo,“ směje se zpěvák.


A zatímco Ruda z Ostravy a Ondřej Ruml se svěřili do péče výhradně odborným rukám thajské masérky, Braňo si vyzkoušel netradiční masáž Ivety Lutovské. ,,Já jsem už masírovala kdekoho,“ přiznává Česká miss 2009. „A musím říct, že je to docela fuška. Jako masérka bych se asi neuživila.“ I Lutovská se raději svěří do rukou thajských masérek, než by riskovala u neprofesionálů.

Foto: Eliška Jandová