Basiková zase ve své kůži! Na filmovou premiéru dorazila o 10 let mladší

Ještě před měsícem byste zpěvačku Báru Basikovou po Praze potkali v teplácích se šedivou hlavou, ale na slavnostní premiéře filmu Godzilla 2 Král Monster v IMAX na pražské Floře jen zářila, že by byl na obzoru nový chlap? Nebo na ní možná začalo působit jaro, takže obarvila hlavu a nahodila make up. Každopádně byla za kočku. Společně s ní na výlet do filmového monstrsvěta vyrazili třeba Linda Finková nebo Ondřej Havelka!

BaraBasikova

Bára Basiková do kina dorazila s nejmladším synem Theodorem, který se ale s mamkou ani nechtěl vyfotit a hned vyrazil pro popcorn. „Na film jsme se společně moc těšili. Já si tedy původně myslela, že jde o pokračování s Jeanem Reno z devadesátých let, ale byla jsem vyvedena z omylu, i toto ale bude určitě něco,“ uvedla Bára.

OndrejHavelka

Godzilla II Král monster je po filmech Godzilla, z roku 2014, a Kong: Ostrov lebek další kapitolou akčních vyprávění o nejznámějších monstrech v historii popkultury. Jak mezi sebou bojují předpotopní, údajně vyhynulé druhy se dorazili mrknout i Petr Vojnar nebo Vendula Křížová se syny. Vy můžete filmovou novinku s názvem Godzilla II Král monster zhlédnout v multiplexech Cinema City od 30. května, a to ve všech formátech 2D, 3D, 4DX, Dolby Atmos, IMAX a VIP Chodov.

LindaFinkova HanaAntonova_zpevacka PetrVojnar VendulaKrizova

Více infa: www.cinemacity.cz

Foto: www.cinemacity.cz