Bartošová vyrazila za romantikou do Budapešti a málem zmrzla!

Muzikálová zpěvačka Alžbeta Bartošová (26), kterou známe jako muzikálovou Angeliku nebo Kleopatru, každoročně tráví předvánoční čas na horách. Letos se však se svým přítelem Lubošem, se kterým randí již přes dva roky, rozhodla pro změnu a odjeli na pár dní užívat si romantiky do maďarské Budapešti.

BB5

V Budapešti jsme s přítelem oslavili mé narozeniny, a také jsme si vzájemně dali tento výlet jako vánoční dárek. Je to náš každoroční zvyk a žádné jiné dárky si o Vánocích už nedáváme,“ sdělila nám Betka.

BB4

Kromě romantických chvil si zamilovaný pár také doslova užíval pestrého programu. Jeden den jsme strávili v termálních lázních Széchenyi a já překonala sama sebe, protože venku byly mínus dva stupně, přesto jsem se koupala ve venkovním bazénu. Ačkoli voda byla teplá, tak cesta do bazénu byla velmi náročná, tak to snad neodmarodím“ popsala své obavy zpěvačka.

BB3

Samozřejmě jsme také navštívili vánoční trhy, kde měli fantastické dobroty,“ dodala závěrem Bartošová, kterou můžeme aktuálně vídat v novém muzikálu Michala Davida Muž se železnou maskou v Divadle Broadway.

BB7 BB6 BB8 BB2 BB1

Foto: Divadlo Broadway, archiv Alžbety Bartošové