Bára Basiková se bude proměňovat v hvězdy

Na obrazovky televize Nova se 5. září vrací formát plný velkých proměn, hudebních čísel a českých hvězd v rolích světových i tuzemských ikon populární hudby. Tvoje tvář má známý hlas je zpět!

Po Erice Stárkové a Albertovi Černém budou diváci v show Tvoje tvář má známý hlas vídat i Báru Basikovou a Martina Schreinera. Bára Basiková sledovala Tvář od samého začátku a byla vždy její velkou fanynkou: „Myslím si, že je to dobrá zábava a skvělá show. V každé řadě jsem měla nějakého kamaráda, který mi vyprávěl o tom, že je to jako tábor. Doufám, že i ta naše parta bude bavit diváky,“ říká Basiková. Bára bude mít navíc fanoušky a možná i kritiky přímo ve své rodině: „Děti show sledují a určitě mi budou fandit.“

Po boku ostatních účinkujících se objeví i Martin Schreiner. Toho diváci mohli zaregistrovat v poslední řadě SuperStar, kde skončil na třetím místě. „Když přišla nabídka na účinkování v Tváři, tak jsem byl moc šťastný. Byl to takový můj tajný sen,“ tvrdí Martin Schreiner. Tvoje tvář má známý hlas startuje 5. září na Nově.

 

Foto: TV Nova