Bára Basiková: Hlavou rodiny jsem já!

Zpěvačka Bára Basiková odhalila své soukromí! Populární reportérka TV Barrandov Mirka Dvořáková měla tu čest být první a jedinou, kterou zpěvačka pustila do soukromí a ukázala jí svůj nově zrekonstruovaný byt. „Ukážu vám ale bohužel jenom to, co je doteď hotové, protože na některé místnosti úpravy čekají,“ řekla Bára a vedla sympatickou Mirku do dětského pokojíku a ložnice zároveň.


„Tady má Tedík svoje místečko, kde si hraje a tady i všichni spíme. „Hnědá na mě působí dobře. Myslím, že se u ní dobře, dlouho a bez rušení spí,“ vysvětlila Mirce Bára hnědě vymalovaný pokoj. Všem ostatním místnostem vládne už bílá, stejně jako bílý nábytek. „Mám ráda pořádek a čistotu. A k tomu vedu odmala i moje dcery. Asi od jejích osmi let mají každá svůj týden, kdy doma uklízí. A vydrželo jim to doteď, i když už někdy s většími a menšími průpovídkami,“ směje se Bára.
Stůl v jídelně, který je součástí kuchyně a pracovny je velký, aby se k němu vešla celá rodina. Tedy pět členů rodiny. „Vždycky jsem toužila po velkém stole, kde se sejde celá rodina u snídaně, obědu a večeře. Dnes se tu sejdeme všichni společně tak třikrát do roka,“ rezignovaně pokyvuje Bára. A kdo je hlavou rodiny? „To jsem asi já, ale manžel je velmi tolerantní a často mě i chválí, že to tady máme pěkné,“ dodává se smíchem populární zpěvačka.


Jak vypadá nové rodinné hnízdečko Bára Basikové, uvidíte již tuto sobotu 4. června večer v Prominentech na TV Barrandov !

Podívejte se na ukázku z návštěvy Mirky Dvořákové u Báry Basikové:

Foto: TV Barrandov