Baletka Nadja se vrhla na Bikram jógu!

Půvabná a talentovaná sexy baletka Nadja Mužíková vyměnila balet za Bikram jógu. Vystudovala balet na Janáčkově konzervatoři v Ostravě, poté studovala na pražské HAMU a věnovala se i modelingu. Pak se ale rozhodla v životě přehodit výhubku, HAMU i balet pustila k vodě a vrhla se na studování jazyků a na Bikram jógu.


Už během studií na konzervatoři tancovala v ostravském Divadle Jiřího Myrona, na HAMU zase spolupracovala například s korejskou choreografkou Ji-Eun Lee na projektu Objekty a zrnka, se kterým se podívala i po světě. „Balet jsem už v podstatě opustila, protože jsem to nestíhala spojit ze školou, zvlášť, když jsem studovala několik měsíců v zahraničí. Teď končím bakaláře na Ostravské univerzitě, obor ruština ve sféře podnikání a to mi zabírá většinu času,“ přiznává sympatická Nadja.


Navíc se už rok intenzívně věnuje Bikram józe. „V září poletím do USA na asi dvouměsíční Teacher training a po absolvování tohoto kurzu získám licenci a stane se ze mě certifikovaný instruktor Bikram jógy,“ přiznává Nadja. Loni ještě tancovala v rámci Letních Shakespearovských slavností v nové inscenaci Romeo a Julie, ke které udělala s kolegyní Markétou Pospíšilovou i choreografii. „Vymýšlet choreografie mě baví, ale tancovat na špičkové úrovni už nemůžu, protože mi schází každodenní tvrdé tréninky. Už můžu dělat jen takové baletní křoví,“ přiznává se smíchem Nadja.

Letos se v rámci Letních Shakespearovských slavností opět objeví v loňské inscenaci Romeo a Julie a představení se bude hrát jako před rokem nejen v Ostravě, ale i v Brně, v Nejvyšším Purkrabství na Pražském Hradě a na Slovensku v Bratislavě.