Backstreet Boys vydají nové studiové album a 22. června vystoupí v Praze

Slavná boybandová kapela Backstreet Boys oznámila vydání svého nového studiového alba DNA, které vyjde 25. ledna 2019 na labelu RCA Records. V pořadí desátá řadová deska bude obsahovat skladby od Lauv (Charli XCX), Andy Grammer, Stuart Crichton (DNCE) a Mike Sabbath (J Balvin). Spolu s touto novinkou vychází i titulní singl Chances.

88697596182-backstreet_boys-this_is_us

Podívejte se na klip zde: http://smarturl.it/bsbxChances

Tuto kapelu jsme zakládali před šestadvaceti lety a přes všechny vzestupy i pády jsme se naučili, že boyband není o nás jako individualitách, ale o tom, co je nejlepší pro celou kapelu,“ říká Howie D.

To je to, co na novém albu miluji,“ dodává Kevin Richardson. „Byli jsme schopni přinést společného ducha kapely do všech vlivů a stylů, na kterých jsme v průběhu let pracovali. Nové písničky jsou ukázkou toho, kdo jsme jako individuality a kdo jsme jako jedna kapela. Je to naše DNA. Jsme na to opravdi hrdi.“

Počínaje 11. květnem příštího roku se skupina vydá na DNA World Tour – jejich největší halové turné po osmnácti letech. Během tří měsíců budou kluci vystupovat po celé Evropě a Severní Americe, mezi zastávkami nebudou chybět koncerty v londýnské O2 Areně, pařížské areně AccorHotels, berlínské Mercedes-Benz areně a mnoha dalších místech. U nás se Backstreet Boys zastaví 22. června 2019 v pražské O2 Aréně.

Více infa: https://www.backstreetboys.com/

Facebook: https://facebook.com/backstreetboys

Foto: Sony Music