Anna Slováčková na ježka! Z dcery Patrasové je Sinéad O’Connor

Už zítra, v neděli 11. září, večer pokračuje druhým dílem show Tvoje tvář má známý hlas! Anna Slováčková, dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka, se v této epizodě promění v irskou zpěvačku Sinéad O’Connor. Zazpívá smutnou a tklivou písničku Nothing Compares To You.

2016_08_18_tvar_tma_6904
„Největší problém mám s tím, že když to zpívám za sebe, tak se mi do toho podaří dát emoci a začnu brečet. Jakmile do toho dávám její hlas a snažím se vyhnout mimice, kterou nedělá, tak mi to moc nejde,“ říká Anna Slováčková. Do proměny se položila natolik, že se rozbrečela dokonce i během choreografické zkoušky. „Tak teď jsi to totálně nandala. Bylo to výborný,“ byl Yemi nadšený z jejího projevu.

2016_08_12_tvar_tma_7148
Sinéad O’Connor nebyla pro profesionální maskéry náročná. Jediné, co jim dělalo problémy byla paruka. „Vybírali jsme asi z patnácti paruk, než jsme byli spokojeni,“ říká hlavní vlásenkářka Jana Dopitová. „Jinak líčení a stínování nám šlo od ruky. Celková proměna trvala necelé tři hodiny,“ prozradila hlavní maskérka Adriana Bartošová.

2016_08_18_tvar_tma_7661
Druhý díl show Tvoje tvář má známý hlas už v neděli ve 20.20 hodin na Nově.

Nedělní proměny:
Miroslav Etzler jako Bob Marley
Roman Vojtek jako Cher
Jan Cina jako Redfoo z dua LMFAO
David Gránský jako Michal David
Marta Jandová jako Beyoncé
Ivana Jirešová jako ZZ Top
Markéta Procházková jako Sabrina

Foto: TV Nova