Andrea Kerestešová vybrala pro nemocné děti 40 tisíc korun

V hudebním klubu Hany Bany na pražském Vyšehradě odehrál koncert na pomoc postiženým dětem. Herečka Andrea Kerestešová a finalisté Hlasu a Talentu pro ně společně vybrali přes čtyřicet tisíc korun.


Na akci vystoupili finalisté Hlasu Česko Slovenska Davee a Miloš Novotný, Eva Burešová z finále ČeskoSlovensko má talent, dívčí vokální skupina Cosmetic Tissues a mistryně České republiky v cheerledingu JNS Cheerleaders. Nechyběl ani Pavel Callta, jehož vánoční singl Ve hvězdách právě boduje v T-Music Chart rádia Evropa 2, který večerem také provázel, společnicí pro moderování mu byla Alena Reková. Díky návštěvníkům se nakonec vybralo skvělých 40.250 korun, které byly prostřednictvím krásné Andrey Kerestešové předány zástupcům sdružení Život dětem.


Všichni účinkující měli z částky, která pomůže nemocným a postiženým dětem, obrovskou radost. „Poprvé v životě se mi naskytla možnost spoluorganizovat a moderovat benefiční koncert. Kromě skvělého pocitu z celého večera mám taky fakt velkou radost, že jsme dali pod stromeček krásnej dárek dětem, které ho opravdu potřebují,“ dodal ke svému účinkování zpěvák Pavel Callta. Akce se uskutečnila pod záštitou občanského sdružení Život dětem a Anglo-Americké Univerzity.

Foto: Championship Music