Aňa Geislerová vyrazila do Pece pod Sněžkou

Dobré jídlo, krásná příroda, relaxace – to vše na dosah. Tak si představují ideální zimní dovolenou návštěvníci nového Aparthotelu Svatý Vavřinec, který své skvělé služby rozšířil i o sportovní obchod se stylovým oblečením Summit Sport. Slavnostního openingu se v Peci zúčastnily například herečka Aňa Geislerová, Markéta Hrubešovou s rodinou či kamarádky ze seriálu Ulice Sára Sandeva a Anna Kadeřávková.

IMG_4512

Všechny slavné krásky svorně přiznaly, že mají slabost pro české hory a ideální zimní dovolená pro ně představuje skloubení lyžování, romantických procházek na čerstvém vzduchu, které budou zakončeny zaslouženou relaxací.

obr.4

A to vše jim bylo vrchovatě dopřáno v luxusním hotelu v centru Pece pod Sněžkou. Výborné jídlo, skvělý soukromý wellness, a také nový obchod se sportovním zbožím. Obchod Summit Sport nabízí tak dokonalé zimní modely, že budete na svahu za hvězdu, i když obloučky moc dokonale neovládáte.

obr.5

Není se proto čemu divit, když se hosté po módní přehlídce vrhli mezi regály a ve stylovém interiéru vybírali ten ideální outfit. Po pečlivém výběru si pak spokojeně odnášeli ten svůj vysněný kousek na blížící se zimní sezónu.

obr 2

Foto: Aparthotel Svatý Vavřinec