Adéla Gondíková naprosto k nepoznání!

Už v neděli Nova odvysílá jedenáctý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Jedná se o semifinále, ze kterého vzejde čtveřice finalistů, kteří budou příští týden bojovat o vítězství. Velkolepou show si pro diváky připraví i Adéla Gondíková a rozhodně všechny pobaví.

2017_04_20_Tvar_TMA_6994
Na podium se ale nepostaví sama, partnera jí bude dělat soutěžící z druhé řady Roman Vojtek. Společně zazpívají notoricky známý hit Hands Up od skupiny Ottawan. „Ty pohyby máme odkoukané dokonale, takže myslím, že se diváci mají opravdu na co těšit. Dokonce trochu přemýšlíme nad tím, že s vystoupením budeme jezdit po akcích a vybudujeme tím kariéru,“ směje se Adéla Gondíková.

2017_04_20_Tvar_TMA_7001
Za proměnou stojí tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou: „Oba dva interpreti strávili u nás v maskérně tři hodiny. Nejvíc dal zabrat výběr a úprava paruky, která v této proměně hraje opravdu hodně důležitou roli.“
Kromě Adély Gondíkové diváci uvidí Martina Dejdara, Ondřeje Rumla, Tatianu Vilhelmovou, Aleše Hámu, Marthu Issovou, Milana Peroutku a Markétu Konvičkovou, kteří se každý týden představují v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a soutěží o finanční výhry pro dobročinné účely.

2017_04_20_Tvar_TMA_6971 (1)
Televize Nova vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci si naživo vychutnají úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami pořadu. Koncerty proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14 a od 18.30 hodin v pražské O2 areně. Více informací na Nova.cz.

Ad+ęla Gond+şkov+í

Foto: TV Nova