A je to tady! Leoš Mareš poprvé moderoval se svojí manželkou Monikou

Moderátorka Monika Marešová se postavila tváří v tvář velké výzvě a přijala nabídku uvádět mikulášskou besídku pro stovky dětí ve Fakultní nemocnici v Motole. To ale ještě nevěděla, co jí čeká. Kromě synů Jakuba a Matýska, se přišel na Moniku podívat i její stále ještě manžel Leoš. Ten když uviděl mikrofon, neodolal, vyžádal si druhý a k překvapení všech přítomných odmoderoval celý program společně s Monikou.


Štěstí přeje připraveným, říká se a tohoto pořekadla se drží i Monika Marešová. Na uvádění zábavného odpoledne pro stovky dětí se poctivě připravovala, s jednou věcí ale nepočítala! Že jej bude moderovat se svým manželem. „Původně Leoš říkal, že se na mě přijde s dětmi podívat, aby si letos pořádně užili Mikuláše. Už z toho jsem byla nesvá, je to profík a já se mám stále co učit. Když ale dorazil a řekl, že letos žádnou mikulášskou akci nemoderoval a rád by si to vynahradil, tak mě úplně rozhodil. Byla to z jeho strany improvizace, ale v té je mistr. Nakonec se vše výborně povedlo a děti odcházely s velkým zážitkem,“ oddechla si Monika.
Nečekanou návštěvou byla zaskočena i vedoucí odboru komunikace FN v Motole Pavlína Danková. „Takové překvapení jsme od pana Mareše opravdu nečekali. Jsme moc potěšeni, že si našel čas nás i s dětmi navštívit,“ uvedla.


Vedení Fakultní nemocnice v Motole každoročně pořádá pro děti svých zaměstnanců jako poděkování za jejich usilovnou práci mikulášskou besídku. Letos se v prostorech závodní jídelny sešlo téměř sedm stovek dětí s rodiči a všichni se těšili na velký pekelný rej. Každý musel povinně Mikuláši a jeho andělsko-ďábelskému doprovodu předvést, jakou umí básničku, aby si mohl domů odnést sladkou nadílku. Během dvouapůlhodinového programu si děti užily spoustu zábavy s Michalem z Kouzelné školky, populárními postavičkami Jů a Hele a jiskry sršícím čertíkem Šikulou, vyřádily se na balonkové diskotéce, nechaly se pomalovat v nebeské maskérně a v tvůrčí dílničce si vyrobily zimní placičky a kolíčky. Smutnit ale nemuseli ani malí pacienti, které na lůžkových odděleních navštívil Mikuláš, andělé České Miss Denisa Domanská a Jitka Válková a čert v podání Mirka Cipry.

Foto: Original Communications