»Ozzák« Dejdar bude hledat talenty na Primě!

A je to venku! Třetím porotcem talentové show Česko Slovensko má talent bude herec a moderátor Martin Dejdar, který zaří každý týden na obrazovkách konkurenční televize Nova jako poplašený Ozzák v sitcomu Comeback. Bude znamenat Dejdarovo angažmá u konkurence definitivní konec populárního Comebacku? Ten se sice v současnosti nenatáčí, ale Nova uvažuje o jeho pokračování a hledá scénáristy, kteří by napsali jeho nové díly…


„Ano, je to pravda, roli porotce jsem dnes přijal. A proč? Už léta toužím sedět alespoň jednou týdně vedle Lucie Bílé,“ vysvětluje Martin Dejdar svoje rozhodnutí. Porota Česko Slovensko má talent je tedy kompletní. Talenty na obou stranách bývalé Československé republiky budou hledat zpěvačka a několikanásobná Česká slavice Lucie Bílá, producent a manažer Jaroslav Slávik a již zmíněný Martin Dejdar. V první řadě reality show hledal talenty s Bílou a Slávikem i moderátor a herec Jan Kraus, který se ovšem nyní z televizí Prima nedohodl na dramaturgickém týmu, jež bude show připravovat a tak televize jeho místo v porotě nabídka Dejdarovi. Kraus tak bude mít na Primě v pátek večer jen svou talk show.


„Máme radost, že porotu soutěže doplní další populární osobnost českého showbyznysu. A jsme přesvědčeni, že Martin Dejdar je skvělá volba pro tento druh pořadu. On sám je velice talentovaný – a kdo jiný by měl talenty posuzovat,“ říká o třetím porotci generální ředitel Televize Prima Marek Singer.

Na talentovou show Česko Slovensko má talent se mohou televizní diváci těšit již na podzim letošního roku. V současné době probíhají castingová kola soutěže. Přihlásit se může každý, kdo si myslí, že má výjimečný talent. Show je otevřená všem věkovým kategoriím a všem talentům.

Česko Slovensko má talent
Televize Prima a slovenská TV JOJ přinesou po loňském úspěšném uvedení znovu celosvětově nejúspěšnější talentovou show Česko Slovensko má talent, a to již na podzim 2011. Vítěz si i letos odnese šek na 100 000 eur (více než 2,5 milionu korun) a získá angažmá v Las Vegas. Celou show i letos diváky a soutěžící provedou Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch. Castingy na nový ročník již odtartovaly a ještě se můžete přihlásit na dva:
Sobota 21. 5. v 9 h. – Radisson Blu Carlton Hotel, Hviezdoslavovo nám. 3, Bratislava
Sobota 28. 5. v 9 h. – hotel Imperiál, Tyršova 6, Ostrava
Originální formát Got talent je v současnosti největším světovým pojmem pro televizní zábavu. Show si získala po svém prvním uvedení v loňském roce i celou řadu příznivců v Čechách a na Slovensku. „Česko Slovensko má talent si Češi oblíbili, a proto věříme, že na loňský úspěch navážeme. Jsme již teď zvědaví na letošní přehlídku talentů a samozřejmě na nové vítěze. Akrobatickému duu Dae Men vítězství v soutěži jednoznačně změnilo směr kariéry a katapultovalo je mezi profesionální umělce,“ říká Marek Singer, generální ředitel Televize Prima. „Jsem rád, že formát, který dobyl svět i naše dvě země, se opět na podzim vrací na obrazovky TV JOJ a Primy,“ doplňuje jeho slova František Borovský, generální ředitel TV JOJ.

„Těším se na pokračování česko-slovenské verze našeho úspěšného formátu Got Talent, jehož realizaci a provedení považujeme ve FremantleMedia za jednu z nejvydařenějších, a to nejen v regionu střední a východní Evropa, ale také v celosvětovém měřítku,“ vyjadřuje se Andrea Gavačová, ředitelka prodeje formátů společnosti FremantleMedia pro střední a východní Evropu.
Přípravy na show nabírají na obrátkách a přihlásit se může úplně každý, kdo je přesvědčený, že má výjimečný talent. V Česko Slovensko má talent platí jediné kritérium – talent bez absolutního omezení. Platí pouze jedno jediné pravidlo – předvést něco zajímavého nebo opravdu mimořádného. Zájemci se mohou hlásit prostřednictvím internetových stránek www.csmatalent.tv, kde najdou přihlašovací formulář. Celosvětově nejúspěšnější show je tady! Druhý ročník Česko Slovensko má talent již začal!

Foto: TV Nova, TV Prima