»Český Belmondo« Martin Kraus je objev roku!

Prima úspěch v anketě TýTý 2012 – Partička a Martin Kraus zvítězili! Skvělá improvizační show Partička zopakovala loňský úspěch a v anketě TýTý 2012 byla zvolena Pořadem roku! A v silné konkurenci v kategorii Objev roku zvítězil charismatický herec seriálu Cesty domů Martin Kraus!


Naprosto úžasná improvizační show Partička, která v čele s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem, Ondřejem Sokolem a Igorem Chmelou, spolu s režisérem Dano Danglem a hudebníkem Mariánem Čurkem každé pondělí baví diváky Prima family, i letos v divácké anketě TýTý 2012 zabodovala! O oblibě pořadu u diváků vypovídá stále se zvyšující počet fanoušků na Facebooku, který se blíží téměř čtyřtisícovce! I díky nim měla Partička velké šance na vítězství. V kategorii Pořad roku uspěla a famózní vítězství z minulého roku obhájila!

Ve velké konkurenci tváří nominovaných v kategorii Objev roku přinesl FTV Prima další vítěznou trofej mladý představitel postavy Dana Pánka v úspěšném seriálu Cesty domů –Martin Kraus. »Český Belmondo« se bezprostředně po skončení ceremoniálu svěřil se svými dojmy: „Já se pořád cítím jako zajíček, co právě dokončil školu, ale je to hrozně příjemný stát tady na prknech vinohradského divadla a dostat takovou cenu.“ Vítěznou trofej – zrcadlo – držel v rukou a nahlas četl: „Objev roku. Tomu se musím smát. Můj kamarád mi vždycky říkal: ‚Ty jsi takový zjev!‘ Spíš bych tady měl mít napsáno Zjev roku.“

Foto: TV Prima