Zásnuby přímo na koncertě zpěvačky Kristiny!

Zpěvačka Kristína nemá čas na odpočinek! Po novém videoklipu Jabľčko stihla být hostem v soutěži Hlas ČeskoSlovenska v televizi Nova, splnit přání v pořadu Modré z neba na slovensné Markíze a koncertovat v Česku i na Slovensku. Na koncertě začínající zpěvačky v Krnově se fanoušci dočkali i romantického překvapení. Kristina totiž inspirovala dvojici mladých lidí k důležitému kroku. Přímo na koncertě v Krnově požádal fanoušek Honza svou přítelkyni o ruku!


„Jsem velká romantička a zásnuby přímo na mém koncertě měly neskutečně romantickou atmosféru. Publikum bylo ve varu, když si ten mladík klekl a požádal ji o ruku. Všichni jsme čekali jak to dopadne a dopadlo to naštěstí dobře. Mám z toho skvělý pocit. Samozřejmě jsem jim věnovala dva romantické slaďáky, na které si zatancovali svůj první zásnubní tanec,“ popisuje emotivní zážitek Kristina.


Kristina má na kontě dvě řadové alba a nyní připravuje nové hudební dílo. Z připravovaného CD už v rádiích zní první singl Jabľčko. Autory skladby jsou textař Kamil Peteraj a skladatel Martin Kavulič. Právě novou skladbu Jabľčko zazpívala Kristina v pořadu Modré z neba na slovenské Markíze a splnila tak přání jednoho z diváků. „Velmi fandím tomuto pořadu. Vždy mám radost, když mě osloví a když mohu někoho potěšit svým zpěvem. Vzdávám úctu celému týmu. Plní sny lidem, kteří to potřebují a to je velká věc!“ chválí pořad Modré z neba Kristina, která na song Jabľčko už natočila i klip. Filmové dílko, ve kterém si zatančila s tanečním folklórním souborem SĽUK, představila Kristina před dvěma týdny a za čtrnáct dní se na něj na YouTube podívalo přes tři sta tisíc lidí.

Foto: www.fotodaniel.cz