Wohnout – Elektrická slepice

Na jaře roku 2011 kapela Wohnout vypustila do světa své sedmé řadové album a pojmenovala ho Našim klientům. Po celou náročnou etapu realizace byl s klukama kameraman a fotograf Oleg Homola a natáčel všechny důležité momenty, které sestříhal do sedmdesáti minutového dokumentu s názvem Elektrická slepice.


Tento film je výjimečný tím, že ukazuje všechny fáze zrodu jedné z nejpovedenějších wohnoutích desek. „Táta nás s kamerou pronásledoval snad i na záchodě,“ komentuje natáčení Honza Homola.
Elektrická slepice vás provede brnkáním prvních hudebních nápadů, jejich zkoušením, nahráváním, aranžováním, či výrobou. Podíváte se jak se tvořil obal, natáčely klipy, fotily promofotky, zavede vás na tiskovou konferenci a koncerty, zkrátka vás seznámí se vším, co vydání takové jedné desky obnáší. „Myslíme, že lidem, kteří netuší jaká práce je vydat desku, tenhle dokument ukáže, že muzikant rozhodně není žádnej flákač,“ smějí se Wohnouti.
A proč Elektrická slepice? To se dozvíte, když zmáčknete »PLAY«. DVD je k dostání na shopu kapely a na všech koncertech, a to za pouhých sto korun.

Foto: Wohnout