We on the Moon servírují klip za klipem

Partička We On The Moon se zásobila novou inspirací a přes léto makala nejen na sobě, ale především na nové tvorbě. Netrvalo ani měsíc a už se hlásí s dalším videoklipem. Po zážitkovém Angls & Lgnds přichází s novinkou Pretty Little Liar, kterou kapela ukazuje, že má opravdu potenciál.


V českém rybníčku není jednoduché, aby se anglicky zpívající kapely prosadili. We on the Moon se nevzdávají a i s angličtinou pronikají mezi širší veřejnost. Hudební produkci má na svědomí Boris Carloff, který jejich tvorbě dodává zahraniční feeling a drive, stejně tomu je u melodické a chytlavé Pretty Little Liar.
„Klip ukazuje, že i jednoduchá cesta může být ta správná. Člověk nemusí být nejlepší na světě v čemkoli, aby byl spokojený,“ popisuje děj videoklipu Radim Věžník, v jehož oku klip vznikl. „Je to v podstatě o tom, že míň je někdy víc. Není potřeba dělat šaška, ale být sám sebou, pak je člověk vítěz,“ dodává kytarista Jakub Hovorka. „Je to také o tom, že na karate, karty, čínský nudle a těžkou činku ještě nikdy nikdo holku nesbalil,“ uzavírá s úsměvem zpěvák Tomáš Červinka.


We on the Moon před Vánoci nadělili hned dva nové klipy, další uvedou po novém roce, kdy se fanoušci mohou těšit také na plánovanou novou desku. „Nechceme usnout na vavřínech, je potřeba mít v rukávu stále něco nového a hlásit se lidem. Myslíme, že už nastal ten správný čas říci, jsme stále tady,“ komentuje baskytarista Jirka.

Videoklip ke zhlédnutí zde:

Více informací na:

www.weonthemoon.com

Foto: www.weonthemoon.com