Tři sestry se uvelebily na špičce hitparády

Novinkové album Fernet Underground spolehlivě dovedlo skupinu Tři sestry na špičku prodejní hitparády a vypadá to, že se jim tam líbí. Ocenění se kapele nedostává ovšem toliko od fanoušků, ale rovněž od hudebních publicistů.

TS OBAL 15 COVER
Skupina Tři sestry se koncem května vytasila s novinkovým albem, v limitované edici rozšířeném o Best of 2001 – 2015, a open air festivalem v pražském Braníku zahájila sérii oslav svých třicátých narozenin, tradičně za přítomnosti výčepu na každé z koncertních zastávek.
Album Fernet Underground se od svého vydání pohybuje v první pětce prodejní hitparády, uznání má i od hudebních publicistů.

0
„Fernet Underground je album, které svědčí o tom, že Tři sestry mají energii, chuť, humor, nadhled a oproti starým albům i větší instrumentální zručnost, která jim dovoluje vystavět a odehrát písně s gustem a přehledem. Fanánkův intonačně mírně odkloněný zpěv je v tomto případě cosi jako erb… Na albu je to nejcharakterističtější z hudební mluvy, kterou Tři sestry ctí už třicet let.“ (Headliner)
Písně z nového alba můžete naživo slyšet na koncertech Tři sestry Radegast tour. Nejbližší vystoupení je tento pátek 19. června od 19 hodin ve Strakonicích.

Info o koncertech zde:

http://www.trisestry.cz/planovane-koncerty

Singl Plechový Ježíš zde:

COVER 2CD 1.strana

Foto: Warner Music