Štefan Margita – Na správné cestě / 12 písní Michala Kindla

Štefan Margita jako výrazná hudební osobnost a zpěvák, který rád překračuje hudební žánry, tentokrát pro své nové album oslovil mladého skladatele, textaře, zpěváka a producenta Michala Kindla. Ten pro něj napsal a vybral dvanáct intimních melodických písní, jejichž základním tématem je láska a její různé podoby.

Pop-šansonově laděné album rámují mimořádně podařené aranže v produkci Daniela Hádla. U některých skladeb obstaral klavírní party sám autor Michal Kindl a na violoncello hrála talentovaná Iris Moris. Po zlatými a platinovými deskami oceněných nadžánrových titulech Melancholie, X MAS, Mapa lásky a loňském Konečně společně s Hanou Zagorovou přichází Štefan Margita s novinkou, která obsahuje repertoár, jenž byl napsán přímo pro něj. Album Na správné cestě opět dokazuje, že Štefan Margita umí krásu a kvalitu svého hlasu přenést z klasické hudby, která mu přinesla mezinárodní úspěch a uznání, i do jiných hudebních světů.

Štefan Margita s vášní a naléhavostí v písních o lásce a naději.

 

Tracklist CD / LP:

Intimity / Tóny / Kulisy / Dáma / Na správné cestě / Doma / S pocitem / Prostě nevím / Déšť (feat. Michal Kindl) / Láska v moci červánků / Paměti / Skřivan

 

Foto: Supraphon