Škwor chystá Uzavřenej kruh Tour II

Dosavadní měsíce letošního roku byly pro Škwor ve znamení hojného koncertování. Veleúspěšné jarní akustické turné po menších sálech takřka na dosah fanouškům v létě vystřídaly festivaly, a teď přichází zasloužený odpočinek. Není ale třeba věšet hlavy, nebude se odpočívat dlouho. Jak naznačují právě zveřejněné koncertní plány stále populárnější rockové úderky, hned zkraje roku 2020 se do toho zase pořádně opře! V plánu je pokračování hojně navštěvovaného Uzavřenej kruh Tour. Tentokrát však v sálech, kde kapela dlouho nebo dosud vůbec nehrála!

Čtveřice, jež loni na podzim vyprodala pražskou O2 arenu, kde oslavila 20 let existence, platí na domácí scéně za kapelu s hodně vysokým standardem. A to ať už se bavíme o studiových nahrávkách, za něž pravidelně sbírá Zlaté i Platinové desky Supraphonu, nebo o živých vystoupeních. Fanoušky baví živelnou energií a doslova výbušnou show, která si v ničem nezadá se světovou produkcí v rámci žánru. A nic se na tom nebude měnit ani během Uzavřenej kruh Tour II.

Zase se nám začalo stýskat po pořádném nářezu! Vzhledem k tomu, že se neuzavíráme jen ve sportovních halách, tentokrát navštívíme místa, kde jsme dlouho nehráli, v některých případech dokonce nikdy! Můžete si být ovšem jistí, že ani mnohdy ztížené technické podmínky nás nezastaví v tom, abychom naši show posunuli opět vpřed. Chystáme nový program po hudební i vizuální stránce a především…. Už teď se na Vás neskutečně těšíme,“ komentuje kapela chystané turné.

To bude čítat celkem dvanáct zastávek napříč republikou a potrvá od února do května příštího roku. Jak už název napovídá, Škwor jím navážou na loňské, z většiny vyprodané halové turné k zatím poslednímu řadovému albu Uzavřenej kruh, z nějž vzešly pecky Pokřivenej pohled nebo Za tmavejch nocí. V setlistu koncertů ale samozřejmě nebudou chybět ani léty prověřené skladby jako Sraž nás na kolena, Kolikrát… a samozřejmě ani balada Síla starejch vín, jejíž klip na Youtube nasbíral už přes 36 milionů zhlédnutí.

Než se koncertní soukolí Škwor zase naplno rozjede, chystá kapela pro své příznivce ještě jednu video libůstku. Více zatím prozradit nemůžeme, ale budete-li sledovat Facebook a Youtube kanál Škwor, zajisté se vše včas dozvíte…

Videoupoutávka: http://y2u.be/PMn6BWcRZYs

Škwor – Uzavřenej kruh Tour II

22. 2. 2020 – Znojmo

7. 3. 2020 – Frýdek Místek

14. 3. 2020 – Karlovy Vary

21. 3. 2020 – Zábřeh na Moravě

28. 3. 2020 – Benešov

4. 4. 2020 – Jindřichův Hradec

11. 4. 2020 – Pardubice

17. 4. 2020 – Žďár nad Sázavou

18. 4. 2020 – Klatovy

24. 4. 2020 – Kladno

25. 4. 2020 – Česká Lípa

9. 5. 2020 – Uherské Hradiště

Foto: Supraphon