Skupina Harlej vydává album Na prodej rozšířené o DVD a poprvé také na vinylu

Skupina Harlej vydává svoje jedenácté řadové album Na prodej poprvé ve vinylovém formátu. K CD navíc připojila DVD se záznamem koncertu, který odehrála na podzim 2018 v pražské Lucerně.

„Záznam z naší třetí Lucerny vznikl původně jen pro naši archivní potřebu a neměli jsme ho v úmyslu vydávat. Chtěli jsme mít pro sebe vzpomínku na koncert, na kterém s námi zahostovala skvělá Petra Janů. Po dlouhé době jsem se k natočeným materiálům vrátil a zjistil, že by bylo škoda je nezveřejnit. Původně vznikla jen taková hrubší verze pro YouTube, ale nakonec jsme doladili zvuk a rozhodli se koncert přinést našim fandům jako bonus reedice alba Na prodej. Atmosféra koncertů v ikonickém koncertním sále je vždycky super a doufáme, že tohle se nám podaří díky DVD přenést i lidem domů,“ vysvětluje Tonda Rauer z Harleje.

Harlej v době vzniku alba přivítal nové spolupracovníky, takže na albu kromě stabilních autorů znějí i texty Kuby Ryby (Rybičky 48), Radka Mihoka (Jaksi Taksi) a Oty Balageho (BSP, Balage Band).

Mnoho z písní z alba Na prodej zůstalo na stálém repertoáru skupiny, takže některé z nich zazní i na jejím letošním koncertě v Lucerně 20. prosince.

Foto: Warner Music / Patrik Sporlck