SharkaSs rozhání podzimní splín veselým klipem z Bali

Půl roku po vydání svého debutového alba Protiklady se rapperka a textařka SharkaSs a skladatelka hlásí o slovo se zbrusu novou skladbou a klipem Jedem na Bali. Jak už název napovídá, klip i píseň vznikly na malebném ostrově v Indonésii a svým pozitivním nábojem lehce rozeženou šedá podzimní mračna.

Foto_ASIJO_2

Klip se natáčel na Bali na sklonku prázdnin, cestou jsme minuli Taifun v Hong Kongu. Vznikl ve spolupráci s holkama z ASIJO – Míšou a Zuzkou, které nám na Bali poskytly ubytování a všude nás odvezly a postaraly se o nás, také vybraly lokace k natáčení. Holky se rozhodly opustit stereotypní život v Praze a žít život na vlastní pěst, tenhle song není o nich, ale je o tom, aby se lidé nebáli cestovat a poznat nové kraje,“ říká SharkaSs k novince, která bude součástí právě chystaného nového EP.

Foto_Lukáš_Kadeřábek_mail_1

Svižné a dynamické video, k němuž SharkaSs slibuje zveřejnit také roadtrip z pobytu na Bali, si hudebnice sama natočila i sestříhala, což mu přidává na autenticitě. Kromě ní si v klipu zahrála také producentka Blanka Maderová, jež se podílela na debutovém albu Protiklady a svým dílem přispěla také při skládání nové písně.

Foto_Lukáš_Kadeřábek_mail_2

Ta stejně jako skladby z debutu jistě zazní 24. listopadu v pražské ROXY. Kromě výše zmíněného nového EP se brzy můžeme těšit také na EP účastnice talentové soutěž Hlas ČeskoSlovenska Edity Třískové, které SharkaSs produkovala a má na něm s Editou jednu společnou skladbu.

VT00792

Facebook: www.facebook.com/rapperkasharkass/

Podívejte se na klip Jedem na Bali zde:

http://y2u.be/DqiYsqW1Xxc

Foto: Supraphon / Lukáš Kadeřábek