Sabina má pátou nejprodávanější desku

Vítězka poslední řady SuperStar Sabina vydala týden po ukončení soutěže desku s předělávkami světových hitů. Album se ihned po vydání stalo pátým nejprodávanějším titulem u nás.


Zpráva o úspěchu desky zastihla Sabinu na konci minulého týdne, když objížděla největší česká města. Spolu s druhým finalistou SuperStar 2013 Štefanem Itcho Pčelárem absolvovala sérii autogramiád. „Tohle jsem opravdu nečekala,“ komentovala úmístění své prvotiny na špičce oficiální IFPI hitparády. „Musím poděkovat všem svým fanouškům za podporu i přízeň.“ Právě pro příznivce, kteří si ji během televizního klání oblíbili a při hlasování jí přiřkli vítězství v soutěži, zpěvačka desku točila především. Album obsahuje nové studiové verze nejdůležitějších písní, s nimiž Sabina v talentové soutěži uspěla.
Součástí výhry v SuperStar 2013 byl také zájezd na Ibizu. Relax v ostrovním ráji, který si po namáhavém několikaměsíčním kolotoči vítězka jistě zaslouží, si zpěvačka vybírá právě v těchto dnech. Jen lenošit a odpočívat však Sabina na ostrově proslulém party atmosférou nehodlá, během pobytu se jistě nechá zlákat a okusí i něco z nabídky nočního života na Ibize…

Foto: www.emimusic.cz