PSH v unikátním dokumentu na MTV

V týdnu od 6. června 2011 budou mít fanoušci české hip hopové formace PSH jedinečnou příležitost zhlédnout na MTV unikátní dokument Tenkrát na východě, mapující historii a videoklipovou tvorbu PSH v letech 2000 až 2011.


Výjimečnou příležitost budou mít díky MTV fanoušci PSH od pondělí 6. června 2011. Lifestylový a hudební kanál MTV exkluzivně nabídne svým divákům v týdnu od 6. do 10. června nový dokument Tenkrát na východě z připravovaného video DVD Videodrome. Kromě 14 videoklipů, které měli možnost diváci zhlédnout i na obrazovkách MTV, na něm fanoušci mohou najít také dokument, který shrnuje historii PSH a jejich tvorby v posledních deseti letech. A právě tento dokument nyní budou moct v předstihu vidět diváci Česko Slovenské MTV! Slavnostní křest DVD Videodrome proběhl v pátek 3. června na dvojkoncertu v pražském klubu Roxy. Dokument Tenkrát na východě se bude na MTV vysílat od 6. června každý den ve 20.45 hodin.

PSH je jméno na české hip hopové scéně zcela zásadní a nepřehlédnutelné. Jako nejaktivnějším zástupcům tohoto hudebního proudu se jim podařilo překročit hranice žánrového vymezení a stali se všeobecně známým pojmem na poli české hudební scény. Jedním z hlavních prostředků k dosažení tohoto úspěchu jsou videoklipy. Český hip hopový videoklip má za sebou několik důležitých milníků, jako je Jižák, Praha, Du dolu nebo nově Vim já? či Můj rap můj svět. A u toho vždy byli PSH. Nyní přichází bilanční video DVD, shrnující videoklipovou tvorbu PSH v letech 2000 až 2011.

Foto MTV