Premiéra nového klipu One Direction pokořila světový rekord!

Konečné sčítání ukázalo, že nejnovější hit One Direction Best Song Ever se stal nejpřehrávanějším videoklipem na YouTube/VEVO za prvních 24 hodin od premiéry, a překonal tak se svými více než 12,3 miliónů zhlédnutí dosavadní držitelku rekordu, Miley Cyrus se svým hitem We Can’t Stop a 10,7 milióny zhlédnutí.


Videoklip režíroval Ben Winston a natáčel se v Miami. Video má podobu příběhu z hudebního showbussinesu, kde jednotliví členové kapely v převlecích hrají role producenta, choreografa, sexy asistentky atd.
One Direction jsou v současné době na světovém turné na podporu jejich druhého alba Take Me Home. Jejich připravovaný dokumentární 3D film This Is Us bude mít v České republice premiéru 5. září 2013 a singl Best Song Ever zazní na jeho konci pod závěrečnými titulky.
Kapela má na svém kontě dvě studiová alba – Up All Night a Take Me Home – kterých se prodalo více než 30 miliónů po celém světě. Kapela je držitelem dvou cen BRIT Awards, tří MTV Video Music Award, tří Billboard Music Award a jsou nominováni na šest Teen Choice 2013 Awards.

Podívejte se na videoklip One Direction Best Song Ever:

Foto: One Direction