Poslechněte si první román Hypnotizér mistra severské detektivky

Pseudonym Lars Kepler, pod kterým tvoří renomovaní švédští spisovatelé, manželé Ahndorilovi, je dnes zárukou té nejvyšší kvality v žánru krimi románů. Po úspěchu audioknihy Svědkyně ohně vychází světový bestseller Hypnotizér, ve kterém poprvé vstoupil na scénu charismatický kriminální komisař Joony Linna. Více než šestnáctihodinová audioverze thrilleru ve strhujícím podání herce Pavla Rímského je na Audiotéka.cz ke stažení ve formátu MP3 za 299 korun.


Psychiatr Erik Maria Bark je uznávaný odborník na léčbu traumat pomocí hypnózy. Jedné prosincové noci ho probudí zvonění telefonu. Volá mu detektivní inspektor Joona Linna z nemocnice ve Stockholmu a prosí ho, aby okamžitě přijel k případu malého chlapce, který je v bezvědomí, ve velmi kritickém stavu. Erik je jedinou nadějí, jak může policie chlapce vyslechnout a zjistit, kdo brutálně zavraždil jeho rodiče a mladší sestru. Doufají, že vraha vystopují a zachrání jeho starší sestru dřív, než bude pozdě.


Erik se však praxi hypnotizéra nevěnuje už deset let a je rozhodnutý, že hypnózu už nikdy provádět nebude. Žádost o pomoc v něm probudí bolestné vzpomínky, a proto Erik prosbu policie odmítá. Když se však Erik konečně nechá přesvědčit, všichni se rázem ocitnou ve víru nečekaných událostí. Tyto události bez varování udeří plnou silou do Erikova života. Erikův syn zmizí. Erik je nucen postavit se tváří v tvář minulosti a vrátit se ve vzpomínkách zpět do časů, kdy jeho profesionální život ležel v ruinách a jeho manželství bylo na pokraji zhroucení. Jedině tak má šanci zachránit život svému synovi…

Foto: Audiotéka.cz