Podívejte se na nový klip skupiny No Name k písni Sľuby

Skupina No Name minulý týden natočila videoklip ke skladbě Sľuby. Je to v pořadí již čtvrtý singl z jejich aktuálního úspěšného alba s názvem Nový album. Režie se tentokrát chopili Patrik Pašš a Peter Budinský. „Tentokrát jsme použili technologii snímání hraných fragmentů red kamerou, které jsme v následující etapě postprodukčně zakomponovali do živých sureálných obrazů,“ popisuje režisérská dvojice.


Hlavní roli v klipu si zahrál bubeník Ivan Timko. „Ivan nic nenamítal a zhostil se své role okamžitě,“ vysvětluje zpěvák Igor Timko. „Na koncertech je Ivan za bicími úplně vzadu, tak ať si ho diváci konečně pořádně užijí z první ruky,“ dodává Timko.
Skladba Sľuby v těchto dnech úspěšně rotuje ve slovenském a českém éteru. V této písni se No Name rozhodli zhudebnit poklad slovenského jazyka a tím je slovíčko »ľúbiť«! Igor Timko, frontman skupiny No Name k této skladbě poznamenal: „Pátral jsem po jiném jazyce, kde by se tento specifický stupeň lásky objevil. Ostatní jazyky mají ekvivalent »mám tě rád« a »miluji tě«, ale ľúbiť se dá pouze ve slovenštině!“ 

Videoklip Sľuby můžete vidět zde:

Foto: Archiv skupiny No Name