Podívejte se na nový klip skupiny Harlej

Nové album skupiny Harlej Hodný holky zlý kluky chtěj v pondělí pokřtili Václav Bláha z Divokýho Billa, Pekař, Kuba Ryba z Rybiček 48 a Ota Balage. Během večírku také skupina premiérově promítla klip k písni Strážní andělé a zveřejnila svoje koncertní plány v čele s koncertem ve Velkém sále pražské Lucerny 14. října 2017.

Harlej a V Blaha krest
Strážní andělé jsou třetí skladbou z alba, která se dočkala video podoby. „Když jsme nahráli demo Strážných andělů, měl jsem hodně dobrej pocit, když Tomáš Miřátský poslal text, uvěřil jsem, že máme písničku, která by se mohla našim fandům líbit a když jsem viděl klip, který natočili KH’filmin, už jsem se jen těšil, až se dostane k lidem. Vlastně ani nevím, proč tomu tak je, ale občas si člověk nějakou písničku obzvláště oblíbí. A to je pro mě právě případ Strážných andělů. Na každým koncertě se na ni těším a jsem zvědavý, co budou lidi říkat na klip,“ přiznává Tonda Rauer, kapelník Harleje.

Harlej + Ota Balage - krest
Harlej vyrazil před pár týdny na turné, na kterém prověřuje všechny nové skladby. Mimořádnou pozornost jim věnuje na svém speciálním koncertu naplánovaném na 14. říjen do Velkého sálu pražské Lucerny, kde ho doprovodí „symfonická“ sestava pod vedením Oty Balage.

0190295841911 Harlej - Hodny holky zly kluky chtej - cover-D-R

„Výroční koncert 20 let Harleje ve vyprodané Lucerně byl pro nás všechny obrovskej zážitek. Pořád mě udivuje energie našich fandů, kterou ze sebe během těch skoro tří hodin vydali. Po dvou letech se chceme do Lucerny vrátit a zavzpomínat si na to. Nechtěli jsme ale, aby bylo všechno stejný, a tak nás na zhruba třetinu koncertu doprovodí Symfonické sdružení pod vedením Oty Balage. Už párkrát nás symfonici podpořili na studiových nahrávkách, takže tentokrát to vyzkoušíme živě, ale nebojte se, bude to pořád dostatečně velkej rock’n’roll,“ vysvětluje Tonda Rauer.

Podívejte se na klip Strážní andělé zde:

Více infa: http://www.harlej.cz/skupina , www.facebook.com/HarlejCZ

harlej2017-orchestr-01

Foto: Warner Music, archiv skupiny Harlej