Písničkářka Petra Göbelová se po duetu s Pokáčem představuje v písni Nerozhodný typ

Petra Göbelová, o které se někdy hovoří jako o Pokáčovi v sukních, představuje klip ke své písni Nerozhodný typ. „Píseň Nerozhodný typ mi produkoval talentovaný Johny Rainbow, který snad ještě předčil má očekávání. Nahrávání s ním probíhalo skvěle, jelikož je strašně kreativní člověk. Doufám tedy, že to není naše poslední spolupráce,“ říká o vzniku písně Petra Göbelová.

Petra Göbelová - foto mmedlen

K natáčení klipu Petra uvádí: „Videoklip k písni si vzal na starost Petr Pololáník, důležitým členem týmu byl také Vojtěch Lukáš, který Petrovi celou dobu asistoval a řešil světla. Natáčeli jsme na různých místech po Brně, například v oblíbené koblihárně Kafe a Kobliha nebo v zajímavém podniku CHILLárna. V klipu si zahráli především mí kamarádi, při natáčení karaoke párty se k nám přidalo taky pár náhodných lidí, kteří se zrovna v podniku nacházeli. Ačkoliv jsem zrovna večer před natáčením onemocněla, všechno nakonec proběhlo celkem v poklidu a věřím, že především závěrečnou párty si všichni zúčastnění užili.“

Petra Göbelová - Nerozhodný typ

Mladá písničkářka není na hudební scéně žádným nováčkem. Nejčerstvěji se ukázala po boku Pokáče na jeho letošním turné Pokáčovo jaro a nazpívala s ním duet Láska na vsi, který doprovodil vtipný retro klip. Zaujala ovšem už například svými singly Velká holka, Normální žena, Jen tak si plout. V roce 2014 vydala debutové album Normální žena. Vystupovala jako host na koncertech Tomáše Kluse a Chinaski.

Na klip se můžete podívat zde:

https://youtu.be/KQycnpQPmIw

Více infa: http://www.petragobelova.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/Petra.Gobelova.Oficialni/

Foto: mmedlen