Peter Nagy – More piesní (Hity a srdcovky)

Nejobsáhlejší kompilace Nagyho hitů + jeho (i vaše) srdcovky k tomu! To je 2CD rozšířená podoba předchozí »bestofky« nabízí více než dvacítku absolutních tutovek, ale také šestnáct dalších úspěšných písní a duetů z posledních deseti let + speciální letošní bonus.


Od Profesora Indigo přes Marcela, Kristýnku, Natálku, Bosorku či Hada až po Frajery. Můžeme se zachránit, nikdy nezestárnout, chránit si bláznovství, být svoji, konstatovat, že láska je tu s námi, dát si nohy na stůl či jen tak si hodit vlasy. Peter Nagy se v průběhu času u mikrofonu sešel s J. Rážem, P. Jandou, Z. Smatanovou, P. Mukem, N. McCloud, J. Ledeckým nebo M. Žbirkou, aby spolu potvrdili, že tyhle písničky baví všechny.
Najdete tu songy s nedávným sympatickým rádiovým ohlasem (Nová gitara nebo Rozhladňa 25), přidané »srdcovky« Láska je…, Milenci na snehu, Zuzka, Agáty nebo Drozd a v dubnu letošního roku natočené speciální medley s výmluvným podtitulem Slaďáky.
Z dvaceti let kariéry je více než pětadvacet, jedno CD je už na všechny ty úspěšné písně málo. Tohle je reprezentativní, do současnosti dotažený portrét zpěváka, skladatele a textaře, který k dlouhodobé úspěšnosti nikdy nepotřeboval titulní stránky bulváru. Zkrátka Peter Nagy a More piesní: 28 roků kariéry / 38 hitů, srdcovek a bonusů!

Foto: Supraphon.cz