Patricia Gibneyová – Stará tajemství

Třetí případ inspektorky Lottie Parkerové. Další napínavý, znepokojivě temný a do děsivých podrobností propracovaný thriller.

Inspektorka Lottie Parkerová ve třetí knize z celosvětově velmi úspěšné detektivní série řeší další temný případ. Když policie najde starší ženu, zavražděnou v domě své dcery, vyšetřování připadne inspektorce a jejímu parťákovi detektivu Boydovi. Jakmile zjistí, že dcera oběti se pohřešuje, začnou se obávat o bezpečí celé rodiny. Pak kdosi zapálí nedaleký dům. Počet obětí roste a Lottie a její tým začínají rozplétat pavučinu tajností a lží. Vraždy podle všeho vedou daleko do minulosti, k události, kterou vyšetřoval Lottiin otec, než spáchal sebevraždu. Lottie stále neví, jak to tehdy s jejím otcem skutečně bylo, zdá se však, že by jí stávající případ mohl poskytnout nějaké vysvětlení. Jenže kolik toho vlastně chce vědět? A kam až je ochotná se kvůli nalezení pravdy vydat?

 

Patricia Gibneyová

Stará tajemství

Čte Lukáš Hlavica

Hudba Filip Tailor

Režie Lukáš Hlavica

Virtuální album a Radiokarta (Radiokarta velikosti kreditní karty je novinkou v nabídce Radioservisu. Obsahuje unikátní stírací kód ke stažení konkrétní audioknihy. Je ideální volbou v případě, kdy chcete audionahrávku věnovat jako dárek. Radiokartu nabízí zatím jen u vybraných titulů.)

Cena od 369 Kč

Celkový čas 13 hodin (110 kapitol)

Vydává Radioservis ve spolupráci s Euromedia Group – Témbr

 

Více infa: www.radioteka.cz

 

Foto: Radioservis