Nejkontroverznější zpěvačka současnosti Miley Cyrus chystá další smršť!

Nejkontroverznější zpěvačka současnosti Miley Cyrus chystá další smršť! Tentokrát na cenách EMA´s! Předávání prestižních hudebních cen MTV EMA´s se nezadržitelně blíží. Slavnostní galavečer vypukne v Amsterdamu už 10. listopadu a česko-slovenská verze lifestylové MTV jej přinese v přímém přenosu. Na jednom z největších hudebních svátků čeká fanoušky pikantní zážitek, mezi vystupujícími totiž bude kontroverzní zpěvačka a ikona teenagerů Miley Cyrus!


Média i fanoušci z celého světa mají dosud na paměti srpnové vystoupení Miley na cenách MTV VMA´s, které se stalo skandálem roku a dlouhé týdny plnilo titulní strany časopisů. Co můžeme od Miley čekat tentokrát? Předčit líbací scénu Madonny s Britney Spears na VMA´s 2003 se Miley asi nepodaří, přesto se veřejnost chvěje napjatým očekáváním, že se kontroverzní zpěvačka předvede s něčím ještě ulítlejším. „Nikdy jsem neměla život pod kontrolou. Samé vzestupy a pády,“ řekla ke svému největšímu skandálu zpěvačka v dokumentu Miley Cyrus: The Movement (více mohou diváci vidět už 27.10. ve 22:00 v repríze dokumentu na česko-slovenské verzi MTV, ukázku si můžete stáhnout níže).


Letošní MTV EMA´s ale nebudou jen o Miley Cyrus. Mezi hudebními účinkujícími se objeví třeba Katy Perry nebo The Killers. Také co se týká nominovaných osobností, bude udílení cen přehlídkou světových megastars. Nejvíce nominací (5) získali Justin Timberlake a Macklemore & Ryan Lewis. Čtyři sošky může získat Lady Gaga, Justin Bieber, Miley Cyrus a Robin Thicke. Taylor Swift, Bruno Mars, Green Day, Thirty Seconds to Mars, Daft Punk, Rudimental,Icona Pop a One Direction mají po třech. Mezi dalšími nominovanými jsou Rihanna, Katy Perry, Eminem, Jay Z, Bastille, Imagine Dragons, The Killers, Avicii, Calvin Harris.

Podívejte se na videoukázku s vyjádřením Miley Cyrus k vystoupení na VMA´s 2013:

Podívejte se zde na klip k písni Wrecking Ball:

Foto: www.mileycyrus.com