Monkey Business natočili nový klip

Skupina Monkey Business v rámci koncertu na Vyšehradě pokřtí album Happiness of Postmodern Age. A několik hodin předtím bude mít premiéru další klip, který je tentokrát inspirovaný dramatem z druhé světové války.


Monkey Business přicházejí se svým třetím videoklipem k albu Happiness of Postmodern Age. Tentokrát se režie chopili členové kapely společně s režisérem Giuliem De Blasiem. Píseň Rockin‘ At The Lobby Bar překvapivě vizualizují do prostředí Druhé světové války. Stejně jako v nahrávce, tak i v klipu se vedle Monkey Business objevují rappeři Vladimír 518, Orion z PSH a Kato z Prago Union. Tým muzikantů v herecké akci doplňuje Marek Taclík.


Videoklip bude mít premiéru na YouTube kanále a Facebooku Monkey Business ve čtvrtek 25. července 2013 přesně v 12 hodin. Ve stejný den se kapela představí na velkém pražském vystoupení.


Protože původní termín koncertu zmařily povodně, Monkey Business si tentokrát zvolili raději vrch Vyšehrad. Od 18 hodin v prostorách Hospůdky na Hradbách se odehraje narozeninový koncert u příležitosti křtu alba. Chybět nebude předskokan Kristyna Miles i hosté Bára Basiková, Lou Fanánek Hagen a další. Poprvé zazní v koncertním provedení píseň Rockin‘ At The Lobby Bar s Vladimírem 518, Orionem a Katem.


Kapela Monkey Business již při březnovém vydání alba uvedla klip na píseň Midlife Punks Dilemma, kde legendy českého punku ukradnou korunovační klenoty. Druhé video na skladbu Up To Speed Now s Karlem Heřmánkem, Ivanem Trojanem a Kristýnou Bokovou bylo zveřejněno v květnu.

Foto: Supraphon