Michal David – Písně z filmu Decibely lásky

Album písniček a hudby z filmu Decibely lásky obsahuje celkem čtyřiadvacet nových nahrávek nepřekonatelného hitmakera české populární hudby. Téměř 200.000 diváků již vidělo v kinech film Decibely lásky a právě hudba Michala Davida byla od začátku největším tahákem.

a51e96d9
Na CD se dostalo celkem třináct filmových songů v plných verzích a v devíti z nich zpívá sólově nebo v duetech Michal David osobně. Jeho posluchači se tak můžou těšit na původní nové album po pěti letech. Kromě singlu Čuměj, čuměj, nekoukaj, známého z rozhlasového vysílání, obsahuje titul další potenciální hity jako Jsou rána tíživá nebo Happy Birthday To You. Na nahrávce pochopitelně účinkují také další herci a zpěváci ze snímku Decibely lásky. Snad všechny filmové písně Michala Davida se staly natolik úspěšnými, že mnohdy překonaly popularitu filmu samotného. Již nyní je jasné, že i tento soundtrack bude díky jeho hlavnímu protagonistovi velmi dobře »fungovat« na diskotékách a při koncertních vystoupeních nejen v České republice. Decibely lásky se stále promítají nejen v českých a moravských, ale i slovenských kinech.
V příběhu tří generací, které prožívají své touhy, sny, naděje i zklamání, a přitom nepřestávají věřit na lásku, přátelství a lidské souznění, hraje celá plejáda našich hvězd – vedle ústředních protagonistů (Rudolf Hrušínský nejml., Alžbeta Bartošová, Filip Cíl, Roman Vojtek, Petra Svoboda, Aneta Vrzalová) se objevují také Iva Janžurová, Rudolf Hrušínský ml., Václav Kopta, Lucie Vondráčková, Pavel Horváth a Karel Gott.
Nové hity Michala Davida!
Cena: 249,- Kč

Foto: Supraphon