Marek Ztracený – 10 let od Ztrácíš (Forum Karlín)

První koncertní DVD Marka Ztraceného naplněné hity a hvězdnými hosty. Marek Ztracený má na svém kontě úspěšný a aktivní rok 2018. V červnu vydal nové album Vlastní svět, přijaté jak fanoušky, tak i hudebními publicisty. Pilotní singl Minulost několik týdnů vedl žebříček nejhranějších domácích nahrávek v českých rádiích. Na podzim Marek dokonce dvakrát vyprodal pražské Roxy a brněnské Sono s koncertními křty. Na závěr roku pak připravil pro své příznivce speciální dárek – DVD 10 let od Ztrácíš – Forum Karlín.

23964734

Jedná se o záznam výročního koncertu z 27. listopadu roku 2017 ve vyprodané hale Forum Karlín, kde zpěvák oslavoval deset úspěšných let na hudební scéně. Na DVD záznamu nechybí největší hity od legendárního Ztrácíš, přes Sex s Ex, Léto 95 až po aktuální To se mi líbí. Mimořádnost tohoto koncertu podtrhují také hvězdní hosté. Marta Jandová ve dvou společných nahrávkách Počasí a Káva a sex a samotný Karel Gott. Ten zde společně s klavírním doprovodem Marka Ztraceného zazpíval svůj velký hit Být stále mlád.

Tracklist:

INTRO / MOŽNÁ / V OPILOSTI / VLASTNÍ SVĚT / POVOLÁNÍ SYN / POHÁDKY / SÓLO BICÍ / POČASÍ (HOST MARTA JANDOVÁ) / KÁVA A SEX (HOST MARTA JANDOVÁ) / PRELUDIUM C MOLL / NĚCO KONČÍ / STÁVÁ SE TO I V LEPŠÍCH RODINÁCH / TO SE MI LÍBÍ / LÉTO 95 / SEX S EX / BÝT STÁLE MLÁD (HOST KAREL GOTT) / O PRAVDĚ / LEVNÁ INSTITUCE / PÁDY / ZTRÁCÍŠ

Foto: Supraphon