Kid Rock je zpět v plné síle – to bude jízda!

Už od poloviny 90. let je Kid Rock jednou z hlavních hvězd žánru, který v sobě vstřebává vlivy funku, jižanského roku, rapu, metalu i blues. Jeho zemité texty nejsou zrovna vždy vhodné pro děti, ale vycházejí z reálných životních zkušeností a prostředí, kde se sám Kid Rock pohybuje. Nové album Rebel Soul vyjde 19. listopadu a předznamená jej pilotní singl Let´s Ride.


Jeho album Devil Without a Cause z roku 1998 mu přineslo zásadní průlom do kariery a celkově se ho nakonec prodalo na dvanáct miliónů. Následovala další úspěšná alba jako Cocky, Kid Rock, Rock N Roll Jesus (obsahující i megahit All Summer Long) a v roce 2010 zatím poslední album Born Free.
Robert James Ritchie aka Kid Rock je nejenom nesporným králem varovného štítku Parental Advisory, ale také nejlepším příkladem amerického snu o vzestupu z bodu nula na uznávanou superstar. To potvrzuje mimo jiné například i jeho »role« v kultovním seriálu The Simpsons a v neposlední řadě i dřívější manželství s Pamelou Anderson.


Nyní se Kid Rock vrací s novým albem Rebel Soul produkované Robem Cavallo a s předvojem v podobě pilotního singlu Let´s Ride plného zemitého rocku, napuštěného vůní kůže, plynu a whisky.

Podívejte se na oficiální video:

Foto: Supraphon