Jiří Zmožek – Největší hity: Už mi, lásko, není 20 let

Jediný kompletní výběr písniček Jiřího Zmožka na 2CD. Celkem 42 hitů tohoto nepřekonaného melodika české pop-music! Dvojalbum obsahuje legendární hity jako Už mi lásko není dvacet let, To býval ráj, Co se s Tvou láskou měřit dá?, A roky jdou a další.

fcfc88d9
Jiří Zmožek se prosadil nejprve jako úspěšný skladatel pro celou českou pěveckou špičku a později si své písničky začal zpívat i sám. Proslul jako interpret romantických a zpěvných písniček o lásce i o životě a z jeho repertoáru těží mnoho známých zpěváků i dnes. Všechny originální nahrávky písniček v neopakovatelném podání Jiřího Zmožka najdou posluchači na tomto výběru.

Track list:
Už mi, lásko, není dvacet let * V podvečer * Rád se ještě jednou vrátím * Odpouštím Ti * Co se s Tvou láskou měřit dá? * Čas odejít * Napiš píseň * Léta jsem nehrál na housle * Zas mě naladíš * Dvě slůvka * Komu zvoní hrana * Údolí * Dál točí se svět * Láska je věčná * Liverpool versus Torino * Vraťme se zpátky k horám * Já to s Tebou jednou provždy vzdávám * Bez nálady * Můžu Ti závidět * Tam u nebeských bran * A roky jdou * Stojí za to žít * Já si Tě ochočím * Taneční večírek na lodi Titanic * Pořád mám Tě pod kůží * Všichni co měli být v Mexiku * S modrou planetou * To jsem já * Co zůstane v nás * Své pády jsem zvlád * Pokoj Vám * Snad Bůh dá * To býval ráj * Jen jeden den s Tebou * S vírou a láskou * Naďa líná * Skalinada * Pláže a slunce přejí milencům * Lastavica * Serenáda * Malinkonija * Líto mi je
2CD již vyšlo
Doporučená cena 2CD: 199,- Kč

Foto: Supraphon

1920x1080px_osudy_hvezd