Jamaron nahráli nový singl v pokojíčku a klip jim natočili teenageři

Skupina Jamaron představuje nový singl Úhel pohledu. Pětice muzikantů vyznávající multižánrovou pestrost se tentokrát představuje v baladicko-rockové poloze.

„V syrovější a tvrdší podobě se cítíme asi nejkomfortněji,“ říká frontman a manažer kapely Ondřej Dostál. Kompletní zvuk včetně mixu a mastering tohoto singlu jsou dílem Jakuba Dostála, kytaristy a nejmladšího ze tří sourozenců. “Píseň jsme připravovali téměř rok a vzhledem k tomu, že bylo pořád co zlepšovat, dali jsme si s vydáním načas,“ přiznává Jakub. „Hudbu si v dnešní době může každý zprodukovat a nahrát i v domácích podmínkách, s minimem techniky a výsledek může být víc než uspokojivý. Obrovské díky patří kytary.cz, kterým vděčíme za to, že jsme měli možnost experimentovat se softwarem a nástroji,“ doplňuje.
Nová skladba je jednou z prvních vlaštovek připravovaného alba Doma a kapela potvrzuje, že boduje u fanoušků i u posluchačů, kteří o kapele před poslechem této skladby neměli tušení. Doprovází videoklip, za kterým stojí partička nadšenců ze SPŠST Panská s věkovým průměrem sedmnáct let. Režii měl na starost Samuel Bogner a za kamerou stál dlouholetý kolega a fanoušek kapely Petr Čížek.
Sourozenci Jakub, Marie a Ondřej Dostálovi jsou zakládajícími členy kapely, proto tedy JaMarOn (čti »Džamaron«). Hudba je založená na českých textech a zabalená do moderního zvuku rock & pop s troškou folku Sourozenecké trio doplňují bubeník Václav Hejda a baskytarista Filip Karlík.

Podívejte se na klip Úhel pohledu: https://youtu.be/9ZezqqRbCWk

Facebook: www.facebook.com/bandjamaron?fref=ts

Foto: www.jamaron.cz / Tomáš Šimůnek