Imodium a Portless vyrazí na společné turné a říkají: Nechceme být stádo ovcí

Kapely Imodium a Portless vyrazí na společné podzimní No Man Tour 2018. Název turné No Man je zároveň i název společného singlu, který obě kapely v současné době dokončují. Dva osobité hlasy frontmanů Kryštofa Michala a Thoma Frödeho v singlu doplní i rapper Henry D, který již delší dobu spolupracuje s kapelou Portless.

Imodium_foto_Michal_Havlíček_mail_2

Hlavní myšlenkou turné (i singlu) No Man je stádovité chování společnosti a její hloupnutí. Narážíme na to, že člověk je chytrý tvor, ale dav je hloupý. Je to jistý druh protestu,“ říká Kryštof Michal.

Imodium_polaroid_foto_Michal_Havlíček_mail

Na společném turné, které obsahuje hned devět zastávek napříč Českou republikou zazní premiérově i nový singl No man v koncertním provedení obou kapel. V setlistu Imodium ale samozřejmě nebudou chybět ani písně z loňského, vřele přijatého nového řadového alba Element.

No_Man_TOUR_vizual_mail

Vyrazit na turné s Portless je skvělý nápad a jsem rád, že ta možnost přišla. Máme mnoho společného, nejen ve vnímání hudby, ale společnosti jako takové. Jsme přesvědčeni, že tak to mají i fanoušci obou kapel,“ říká Thom Fröde.

Portless_foto_Ondřej_Pýcha_mail

Jednotlivé zastávky turné:

26.10. – Liberec Bunkr Rock Club

2.11. – Svitavy Tyjátr Club

3.11. – Broumov KD

10.11. – Krnov Kofola Music club

22.11. – Praha Rock Café

30.11. – Brno Metro Music Bar

1.12. – Nový Jičín Music Club Drago

7.12. – Plzeň Buena Vista Club

8.12. – Chrudim R-klub

SU 6391-2_mail Imodium_foto_Michal_Havlíček_mail

Více info na: www.portless.cz , www.imodiumband.cz

Foto: Supraphon / Ondřej Pýcha, Michal Havlíček