Horáček, Ruml, Segrado a Nová míří do Brna

Hudebních představení Michal Horáček: Mezi námi míří v dubnu 2014 do Brna. Písně textaře Michala Horáčka rozezní prostory Janáčkova divadla v Brně. Recitál se uskuteční 14. dubna 2014 od 19.30 hodin a Michala Horáčka na podiu doplní Ondřej Ruml, František Segrado a Lenka Nová, v doprovodu kvartetu Mateje Benka.


Recitál byl původně plánován do nově budovaného Sonocentra na ul.Veveří, z technických důvodů se však přesouvá do větších prostor Janáčkova divadla v Brně. Termín koncertu zůstává beze změny. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Pro držitele dosud zakoupených vstupenek budou vyblokována místa k sezení v rámci místenkového systému podle rozložení cenových kategorií v sále. Zakoupené vstupné se nevrací. Pro zajištění bezproblémového usazení návštěvníků koncertu budou na místě přítomny hostesky.
Michal Horáček se po třech letech vrací na prkna Janáčkova divadla a naváže tak na velmi úspěšný lyrikál Kudykam, který zde byl uveden v červnu a říjnu 2011. Tvůrci recitálu Mezi námi se rozhodli udělat z představení v Janáčkově divadle představení referenční – budou zde natáčet a výsledným počinem bude klip nebo DVD.
Muž, který uspěl v mnoha oblastech veřejného života, se vám osobně představí spolu se svými hosty v hudebním pořadu s vyprávěním o své tvorbě a s písněmi, které spoluvytvářel. Projekt je vůbec prvním recitálem jeho písní, kterého se účastní jako vystupující. Celý večer je rozvržen na tři části. V jedné představí autor textů spolupráci se skladatelem Petrem Hapkou, v další svůj úspěšný recitál Kudykam a ve třetí svůj poslední ucelený autorský projekt Český kalendář, po mnoho týdnů nejžádanější album v ČR.

Michal Horáček – recitál Mezi námi
Účinkují: Lenka Nová, František Segrado, Ondřej Ruml
14. 4. 2014 od 19.30 hodin
Janáčkovo divadlo Brno
Vstupenky na recitál Mezi námi můžete zakoupit v síti Ticketpro od 590,-.

Foto: www.brnokoncert.cz