Hilary Duff vydá na podzim nové album

Hilary Duff je známá americká herečka, zpěvačka, skladatelka, producentka, designérka… Zkrátka, v Americe je velmi známou osobností, a to již od dob, kdy se v dětských letech stala zbožňovanou hvězdou Disney kanálu v televizní sérii Lizzie McGuire. Tam si zahrála plachou blondýnku prožívající běžné starosti amerických teenagerů a nastartovala tím do budoucna svoji mnohostrannou kariéru. V dalších letech se začala objevovat ve filmech i na velkém plátně (Agent Cody Banks, Moderní Popelka, Dvanáct do tuctu..) a vrhla se střemhlav i do hudebního businessu. V roce 2002 vydala své debutové album Santa Claus Lane, následované dalšími třemi studiovými alby, z nichž největších úspěchů dosáhl singl So Yesterday.


Od jejího posledního alba Dignity uběhlo již sedm let a nyní se tato šestadvacetiletá pohledná Texasanka vrací s novým singlem Chasing the Sun, které předznamená páté studiové album vydané premiérově pod hlavičkou Sony Music na labelu RCA Records během letošního podzimu.


„Jsem nadšena, že se vracím k hudbě právě pod hlavičkou RCA Records. Singl Chasing the Sun je jen vrcholkem toho, co pro vás na novém albu připravuji. Pracovala jsem velmi tvrdě a zúročila jsem všechny své životní zkušenosti, které bych byla ráda, aby se do alba obtiskly. Vzala jsem si dlouhou pauzu od hudebního průmyslu, ale to mi dalo čas a odvahu zvážit všechny mé další kroky a teď mohu být hrdá na celé album, které jsem pro vás připravila. Chasing the Sun je lehká a vtipná letní písnička, která – doufám – vyvolá v lidech pocit pohody.“

Podívejte se na videoklip zde:

Foto: Sony Music