Hentai vypouští svoje vnitrobuněčné mazlíčky

Hentai Corporation právě dokončili nahrávání svého druhého studiového alba Intracellular Pets. Slavnostnímu křtu, jenž se koná 27. října v pražském Paláci Akropolis, už tedy nic nebrání.

Hentai-foto-roman-cerny_res

Fanoušci »Hentajů« si budou moci poslechnout jejich nový počin po téměř čtyřech letech od vydání debutu, jehož celý název si pamatuje opravdu jen málokdo. Kapela přiznala, že proces přípravy a samotného nahrávání se neobešel bez komplikací, ale s výsledkem je více než spokojena. „Celý proces nahrávání se táhnul jak smrad už od minulého roku. Za tu dobu jsme sa třikrát rozpadli a nesčetněkrát zmatlali, takže fakt ser.m blahem, že se nám povedlo to dorazit. Jsme hrdi a musíme se pochválit. Křest bude smrt!“ shodují se Hentai Corporation.

Hentai_intracellular-pets_1500

Album obsahuje devět skladeb v převážné většině z pera autorského dua Petr Škarohlíd a František Koucký. Nahrávalo se v ostravském studiu Citron pod dohledem producentů Aleše Bajgera a Petra Slezáka, kteří se zároveň postarali i o mix a mastering desky.

Hentai Corporation se také před několika dny vrátili z koncertní šňůry v zahraničí, kde odehráli několik koncertů v Německu, Holandsku, Belgii a Francii.

HC_podzim2017-tour

Na euro tour jsme nazkoušeli nějaké pecky z nové desky na holandském piku a belgickém pivu a bylo to terraformující. Teď už to stačí nazkoušet na smíchovském piku a nesmíchovském, tedy plzeňském pivu, a můžete si hrát na život dál až do Nekonečných pekelných bran,“ podělil se o své dojmy a další plány zpěvák Radek Škarohlíd. Turné k novému albu Intracellular Pets nám spadla 2017 začíná 13. října v Opavě.

HC_FRONT_07rgb

Turné k albu Intracellular Pets

13. 10. – Opava, Klub ART

14. 10. – Znojmo, GOGO

20. 10. – Svitavy, Alternativní klub Tyjátr

21. 10. – Vransdorf, Free Tibet Fest

27. 10. – Praha, Palác Akropolis

03. 11. – Černošice, Klub Kino

04. 11. – Třebíč, Béčko

10. 11. – Jablonec nad Nisou, Klub na rampě

11. 11. – Děčín, La Garage Noir

17. 11. – Uherské Hradiště, Klub Mír

18. 11. – Jihlava, Soul Music Club

Hentai Corporation je česká thrash-rock’n’rollová kapela z Prahy, fungující od roku 2005, známá výjimečnou formou svých živých vystoupení, nápaditými instrumentálními linkami a skvělým vokálem excentrického Radka Škarohlída. Během své existence tato formace získala pověst jedné z nejtalentova¬nějších a zároveň nejkontroverznějších kapel u nás. Do povědomí širší veřejnosti se kapela dostala kontroverzním videoklipem ke skladbě Equilibristic Brides z prvního studiového alba »The Spectre Of Corporatism: Starship Shaped Schnitzels From Planet Breadcrumbs Are Attacking A Giant Tree Monster Who Has A Vagina And Holds Hitler Hostage« z roku 2013, které přesáhlo na serverech youtube a vimeo dohromady přes 1 milion zhlédnutí. Z video portálu YouTube bylo video pro závadnost obsahu staženo.

Kapela krom zmiňovaného studiového alba nahrála ještě EP Dr. Zaius (2011), singly Až ti řeknu na album coverů David Koller & Friends (2016), singl Neurol Machine (2012) a demonahrávky Fuck You Like a Chameleon (2008) a Mufta demo (2006).

Hentai Corporation hrají ve složení Radek Škarohlíd, Petr Škarohlíd, Zdeněk Šťáva, Matouš Duraj a František Koucký.

Více infa: https://www.facebook.com/hentaicorp/

Foto: Hentai Corporation