George Ezra vydává debutové album a přiletí do Prahy

Dvacetiletý zpěvák a skladatel z anglického Bristolu George Ezra si své první fanoušky získal v roce 2013, kdy poprvé vystoupil na slavném Glastonbury Festivalu. Následně na to vydal debutové EP Did You Hear The Rain, a pak už následoval oficiální první singl Budapest.


A jak vlastně skladba vznikla? Když George podepsal smlouvu s Columbia Records, sebral se a odjel vlakem na cestu po Evropě, aby nabral inspiraci a složil pár nových skladeb na připravované album. A jak tak křižoval Evropu, projel všechna velká metropole, ale jen do Budapešti se mu prostě nějak nepodařilo dojet…


Vznikla tak silně návyková, pohodová skladba Budapest, která si v současné době rychle klestí cestu nejedním airplayovým evropským žebříčkem a i u nás míří neodvratně mezi nejhranější skladby na českých rádiích. Aktuálně se pohybuje už na 3. místě airplayového žebríčku!


Nadcházející evropské turné k debutovému albu je naplánované a i my budeme mít možnost vidět George naživo. V Praze se zastaví 10. listopadu 2014 v Lucerna Music Baru.

Album si můžete poslechnout zdarma už nyní na Deezeru:

http://www.deezer.com/album/7901965

Foto: Sony Music