Eva Hurychová – Souhvězdí lásky

Po deseti letech vyšlo nové album nazvané Souhvězdí lásky zpěvačce, skladatelce a textařce Evy Hurychové. Disk vydalo Producentské centrum Františka Rychtaříka a obsahuje dvacet písní, které Eva natočila v osmdesátých letech se skupinou Bacily.


Poprvé na CD tak vychází celé její tehdejší debutové elpíčko Dnes na tom záleží z roku 1986, ale i singly jako Jdu s módou, Souhvězdí lásky, Samolepa Lýdie, nebo skladba To chce mít svůj systém, ze kterou Eva získala před lety bronzovou Bratislavskou lyru.
Jako bonus jsou na disku s podtitulem Best of – LP Dnes na tom záleží & singly 1982 – 86 i tři Eviny nové písně – autorské skladby Mám pro tebe dárek, duet se zpívající herečkou Marcelou Kyselovou (na snímku) Kdo to vzdává, nevyhrává, který přes čtyři měsíce bodoval v hitparádě Česká 12 na Českém rozhlasu 1 Radiožurnálu. Třetí novinkou, která album slibně zakončuje je cover verze Evina dávného hitu Já přijdu, nazpívaná tentokrát s Robertem N. Původní singlová verze Já přijdu s Bacily a Honzou Neckářem zase celé album otevírá a dochází tak ke srovnání obou písní mezi jejichž natočení uplynulo málem čtvrt století.

Track list alba Souhvězdí lásky
1. Já přijdu
2. Souhvězdí lásky
3. Má sestra Helga
4. Jdu s módou
5. To chce mít svůj systém
6. Samolepa Lýdie
7. Za mléčnou dráhou
8. Dnes na tom záleží
9. Hifi
10. Poušť
11. Vitamín C
12. Chtěla bych být robotem
13. Elektra
14. Mimozemšťan
15. Hraju lacros
16. Chci víc
17. Péťo, čau
18. To mám špatný román
19. Nepospíchej do neštěstí
20. Já to zkrátím
Bonus
21. Kdo to vzdává, nevyhrává
22. Mám pro tebe dárek
23. Já přijdu 2006
Foto: evahurychova.cz