Citron – Rebelie Vol. 1

Nové EP »Rebelie Vol. 1« je tady! Láďa Křížek je zpět! Legenda českého heavy metalu Citron v čele s frontmanem Radimem Pařízkem je po mnoha letech zpět se zcela novým uceleným projektem Rebelie rebelů.

9bd87544
Nejúspěšnější alba Radegast a Plní energie čekají na svého nástupce :-). Jako předzvěst k podzimnímu turné se stejným názvem vychází na konci října EP „Rebelie Vol. 1. Do kapely se vrátil Láďa Křížek, přidala se zpěvačka Tanja a Citron nabírá na síle v inovovaném složení. Ocelové srdce Citron začíná opět tlouct. A stejně jako tomu bylo u »Radegastu« nejstěžejnějšího alba české metalové historie, opět hudbu tvoří skladatelská dvojice Pařízek – Křížek. Máte se na co těšit!
Na novém EP Rebelie Vol. 1 jsou tři zbrusu nové písně! O interpretaci dvou nových skladeb Rebelie rebelů a Píseň ztracených z připravovaného CD Rebelie rebelů, které vyjde příští rok, se postaral legendární zpěvák Láďa Křížek a třetí novou píseň Jsem posedlá nazpívá známá česká rocková zpěvačka Tanja. Překvapením na EP je remake slavného hitu Citronu Kráska a Radegast a to v podobě duetu Ládi Křížka s Tanjou. Pátá věc je od Ládi Křížka Jseš volnej, původně byla připravena na album Vypusťte psy, ale doposud se neobjevila na žádném nosiči! EP vychází ve výpravném digipacku s obsažným bookletem.
CD již vyšlo
Cena CD: 179,- Kč

Foto: Supraphon

1920x1080px_osudy_hvezd