CeeLo Green – CeeLo’s Magic Moment

Říká se, že každý umělec musí natočit ve své kariéře alespoň jedno vánoční album. Toto pravidlo si pro letošní rok vzal k srdci i nepřeslechnutelný a zároveň nepřehlédnutelný zpěvák CeeLo Green. A tak po jeho dva roky starém skvělém sólovém albu The Lady Killer ověnčeném řadou cen, milionových prodejů a velkých hitů, včetně toho největšího Fuck U, tentokrát přichází CeeLo s vánočním albem CeeLo’s Magic Moment.


Nečekejte ale »klasické« vánoční album tak, jak jste zvyklí, ale nahrávku plnou nadhledu, humoru a jedinečné soul-swingové atmosféry. Mezi písničkami na CeeLo’s Magic Moment nechybí This Christmas, Run Rudolph Run, All I Need is Love, která se objeví i v novém filmu s The Muppets a samozřejmě klasika Silent Night a White Christmas. Navíc jako speciální hosté na album přispěli Christina Aquilera v duetu Baby It´s Cold Ouside, veterán Rod Stewart a Trombone Shorty v Merry Christmas, baby a vokální formace Straight No Chaser ve skladbě You’re A Mean One, Mr. Grinch.
Pokud tedy chcete tip na letošní vánoční album roku 2012, ten zní CeeLo’s Magic Moment. Ostatně už jenom pohled na obal alba naznačuje, že o zábavu bude opravdu postaráno!

Zde si můžete poslechnout ukázky z alba:

Rudolph Run

White Christmas

This Christmas

Foto: Supraphon